Americký rapper Ghostemane natáčel videoklip v pražské Invalidovně

Nový videoklip k písni Hydrochloride z alba Anti-icon natáčel americký rapper Ghostemane v srpnu letošního roku v pražské Invalidovně. Dekadentní estetiku umělcovy tvorby, v které se mísí prvky různých hudebních žánrů, podtrhly noční prostory barokní stavby.

Záběry z videoklipu, který naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=PSUnEHN2ZLQ se natáčely v prostorách chodby východního křídla Invalidovny, která se mimo jiné proslavila rolí ve filmu Amadeus Miloše Formana. Dále se natáčelo v bývalé kapli sv. Kříže, sklepech (záběry s kapelou) a další scény v bývalé obytné jednotce pro vojenské vysloužilce.

Ghostmane je slavný americký rapper, původem z Floridy. Žánr jeho hudby vychází z mísení různých stylů, někdy bývá označován jako trap-metal. Proslavil se působením v labelu "Schema Posse" v americkém Los Angeles, kde působil například i zesnulý rapper Lil Peep. V letošním roce vydal album Anti-icon, ke kterému natáčel videoklipy v různých lokalitách v Praze. Klip režírovala zpěvačka, herečka a youtuberka Poppy. Produkce: Milk and honey films.